Int nej. #191864
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Roller Team Kronos
Loading ...
(man. 04.05.2026, 12.41)
Tilgængelighed: 21. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | Unbekannt |
| Første registrering | 11/2020 |
| Kilometerstand | 43.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.999 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Vaihingen
Postcode: 71665
Afstand:
... km
Int nej. #191864
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Roller Team Kronos
Loading ...
(man. 04.05.2026, 12.41)
Tilgængelighed: 21. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.