Int nej. #207166
Aktiv
Roller Team Granduca Garage
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 13.15)
Tilgængelighed: 29. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roller Team |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Granduca |
| Modell | Garage |
| Første registrering | 09/2009 |
| Kilometerstand | 62.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 300 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.150 kg |
| Længde i mm | 7.360 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Hjørneparti af venstre bagkofanger let beskadiget, lille bule i førerdøren, låsemekanisme til overskab over sidesæde ikke længere til stede, erstattet af en anden låsemekanisme, naturligvis lette brugsspor
Skader
Placering
Tyskland, München
Postcode: 80997
Afstand:
... km
Int nej. #207166
Aktiv
Roller Team Granduca Garage
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 13.15)
Tilgængelighed: 29. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.