Int nej. #224603
Aktiv
Robel-Mobil TG 630 FB
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 09.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Robel-Mobil |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | TG 630 FB |
| Første registrering | 04/2002 |
| Kilometerstand | 94.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 105 kW (143 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.300 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Buseck
Postcode: 35418
Afstand:
... km
Int nej. #224603
Aktiv
Robel-Mobil TG 630 FB
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 09.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.