Int nej. #218176
Aktiv
Robel-Mobil K 650 HLB
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.17)
Tilgængelighed: 25. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Robel-Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | K 650 HLB |
| Første registrering | 02/2020 |
| Kilometerstand | 42.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 140 kW (190 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2987 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.700 kg |
| Længde i mm | 6.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Seestermühe
Postcode: 25371
Afstand:
... km
Int nej. #218176
Aktiv
Robel-Mobil K 650 HLB
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.17)
Tilgængelighed: 25. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.