Int nej. #218962
Aktiv
Roadcar R 540
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 09.21)
Tilgængelighed: 31. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Roadcar |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | R |
| Modell | 540 |
| Første registrering | 08/2018 |
| Kilometerstand | 85.400 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1956 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.300 kg |
| Længde i mm | 5.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Udvendige lapper, ingen rustpletter
Lette lakskader.
Udvendigt spejl til venstre, rammen har huller, men det er stadig funktionelt.
(TÜV kritiserer det ikke)
Indvendigt liv så godt som nyt
Skader
Placering
Tyskland, Achim - Uphusen
Postcode: 28832
Afstand:
... km
Int nej. #218962
Aktiv
Roadcar R 540
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 09.21)
Tilgængelighed: 31. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.