Int nej. #223691
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Rimor Unico
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 15.43)
Tilgængelighed: 30. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Rimor |
| Kategori | Alkove |
| Model | Unico |
| Første registrering | 07/1996 |
| Kilometerstand | 157.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2496 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.210 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Repareret vandskade eller repareret ydre hud
Placering
Tyskland, Ispringen
Postcode: 75228
Afstand:
... km
Int nej. #223691
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Rimor Unico
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 15.43)
Tilgængelighed: 30. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.