Int nej. #219361
Aktiv
Rimor Seal 95
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Rimor |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Seal 95 |
| Første registrering | 03/2023 |
| Kilometerstand | 34.251 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.414 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Gengenbach
Postcode: 77723
Afstand:
... km
Int nej. #219361
Aktiv
Rimor Seal 95
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.