Int nej. #208702
Aktiv
Rimor Katamarano
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 11.03)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Rimor |
| Kategori | Alkove |
| Model | Katamarano |
| Første registrering | 04/2007 |
| Kilometerstand | 125.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 6.490 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Ettlingen
Postcode: 76275
Afstand:
... km
Int nej. #208702
Aktiv
Rimor Katamarano
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 11.03)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.