Int nej. #216918
Mulighed for at købe
Rimor Katamaran 8P
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Rimor |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Katamaran 8P |
| Første registrering | 01/2007 |
| Kilometerstand | 54.275 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.570 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Mobilen er ikke blevet kørt meget i de sidste 2 år. Af helbredsmæssige årsager. Bilen er parkeret i en lukket garage med strømtilslutning. Er indregistreret og klar til prøvekørsel. Få ridser til stede.
Placering
Tyskland, Bad Münstereifel
Postcode: 53902
Afstand:
... km
Int nej. #216918
Mulighed for at købe
Rimor Katamaran 8P
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.