Int nej. #227905
Aktiv
Rimor Europeo 5
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Rimor |
| Kategori | Alkove |
| Model | Europeo 5 |
| Første registrering | 07/2011 |
| Kilometerstand | 131.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.153 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bagkofanger beskadiget, ridse i førersiden bagpå, bule bagpå
Skader
Placering
Tyskland, Borna
Postcode: 04552
Afstand:
... km
Int nej. #227905
Aktiv
Rimor Europeo 5
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.18)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.