Int nej. #217998
Mulighed for at købe
Rimor 607
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.38)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Rimor |
| Kategori | Alkove |
| Model | 607 |
| Første registrering | 04/1994 |
| Kilometerstand | 180.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 59 kW (80 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | HVLT75 |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
1 knipperlicht hoog achter mist
beetje schade achterkant bumper, zit vast geplakt
Bijrijders deur wat roest plekjes
Varmt vand/gasflise virker ikke
Skader
Placering
Nederlandene, Reeuwijk
Postcode: 2811
Afstand:
... km
Int nej. #217998
Mulighed for at købe
Rimor 607
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.38)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.