Int nej. #224377
Mulighed for at købe
Rapido 903 DF
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 15.10)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Rapido |
| Kategori | Integreret |
| Model | 903 DF |
| Første registrering | 05/2012 |
| Kilometerstand | 48.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bakkameraet er defekt.
Placering
Tyskland, Neuenkirchen
Postcode: 48485
Afstand:
... km
Int nej. #224377
Mulighed for at købe
Rapido 903 DF
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 15.10)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.