Int nej. #219551
Aktiv
Rapido 896F
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Rapido |
| Kategori | Integreret |
| Model | 896F |
| Første registrering | 09/2022 |
| Kilometerstand | 59.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Spanien, Agaete
Postcode: 35480
Afstand:
... km
Int nej. #219551
Aktiv
Rapido 896F
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.