Int nej. #229311
Aktiv
Pössl Vanster
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Vanster |
| Modell | Vanster |
| Første registrering | 04/2025 |
| Kilometerstand | 17.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1997 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.000 kg |
| Længde i mm | 4.959 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
-Løftetagstætning 2 manglende dele
-Antennens ende er bidt over
-1 endestykke af gulvskinne (sæder) mangler
-Mindre lakskade på kanten af skydedøren til højre
Skader
Placering
Tyskland, Stuttgart
Postcode: 70569
Afstand:
... km
Int nej. #229311
Aktiv
Pössl Vanster
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.