Int nej. #202730
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl Vanster
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Vanster |
| Modell | Vanster |
| Første registrering | 02/2022 |
| Kilometerstand | 76.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1997 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.003 kg |
| Længde i mm | 4.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bilen har normale brugsspor.
Placering
Tyskland, Nörvenich
Postcode: 52388
Afstand:
... km
Int nej. #202730
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl Vanster
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.