Int nej. #206809
Aktiv
Pössl Trenta 600
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Trenta |
| Modell | 600 |
| Første registrering | 07/2022 |
| Kilometerstand | 42.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Hop ind i den indvendige tagluge
Skader
Placering
Tyskland, Nürnberg
Postcode: 90439
Afstand:
... km
Int nej. #206809
Aktiv
Pössl Trenta 600
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.