Int nej. #219078
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl Summit 600 Plus
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 09.24)
Tilgængelighed: 27. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Summit |
| Modell | 600 Plus |
| Første registrering | 12/2020 |
| Kilometerstand | 63.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Roetgen
Postcode: 52159
Afstand:
... km
Int nej. #219078
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl Summit 600 Plus
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 09.24)
Tilgængelighed: 27. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.