Int nej. #175874
Aktiv
Pössl Summit 600
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Summit |
| Modell | 600 |
| Første registrering | 08/2020 |
| Kilometerstand | 43.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 35.000 kg |
| Længde i mm | 5.999 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Næsten som ny
Placering
Tyskland, Kronach
Postcode: 96317
Afstand:
... km
Int nej. #175874
Aktiv
Pössl Summit 600
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.