Int nej. #194577
Slutninger
Pössl Roadcruiser
Auktionens afslutning: fre. 10.04.2026, 10.07
Tilgængelighed: 02. Juli 2026
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Roadcruiser |
| Modell | Roadcruiser |
| Første registrering | 02/2017 |
| Kilometerstand | 100.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.998 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt førersæde | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Prien
Postcode: 83209
Afstand:
... km
Int nej. #194577
Slutninger
Pössl Roadcruiser
Auktionens afslutning: fre. 10.04.2026, 10.07
Tilgængelighed: 02. Juli 2026
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.