Int nej. #220963
Aktiv
Pössl For 2
Loading ...
(ons. 27.05.2026, 09.55)
Tilgængelighed: 27. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | For 2 |
| Modell | For 2 |
| Første registrering | 03/2011 |
| Kilometerstand | 87.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.510 kg |
| Længde i mm | 5.650 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Drivaksel med gummimuffe
Placering
Tyskland, Itzstedt
Postcode: 23845
Afstand:
... km
Int nej. #220963
Aktiv
Pössl For 2
Loading ...
(ons. 27.05.2026, 09.55)
Tilgængelighed: 27. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.