Int nej. #86026
Aktiv
Pössl Duo
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Duo |
| Modell | Duo |
| Første registrering | 04/2003 |
| Kilometerstand | 147.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 98 kW (133 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2300 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.300 kg |
| Længde i mm | 5.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Støtte til lænden | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Wedemark
Postcode: 30900
Afstand:
... km
Int nej. #86026
Aktiv
Pössl Duo
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.