Int nej. #226470
Aktiv
Pössl Concorde
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Concorde |
| Modell | Unbekannt |
| Første registrering | 12/2003 |
| Kilometerstand | 280.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 80 kW (109 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2148 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| ESP | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bule på højre vindueskarm. Parkeringsskade, ikke TÜV-relevant.
Skader på lakken
Skader
Placering
Tyskland, Oberkirch
Postcode: 77704
Afstand:
... km
Int nej. #226470
Aktiv
Pössl Concorde
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 09.36)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.