Int nej. #216858
Mulighed for at købe
Pössl Campster
Denne auktion er udløbet (ons. 29.04.2026, 11.48)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Campster |
| Modell | Campster |
| Første registrering | 11/2020 |
| Kilometerstand | 105.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 88 kW (120 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1499 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.001 kg |
| Længde i mm | 4.959 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Schwäbisch Hall
Postcode: 74523
Afstand:
... km
Int nej. #216858
Mulighed for at købe
Pössl Campster
Denne auktion er udløbet (ons. 29.04.2026, 11.48)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.