Int nej. #206336
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl Campster
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 12.49)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Bus |
| Baureihe | Campster |
| Modell | Campster |
| Første registrering | 10/2020 |
| Kilometerstand | 49.200 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1997 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.750 kg |
| Længde i mm | 4.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Loffenau
Postcode: 76597
Afstand:
... km
Int nej. #206336
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl Campster
Loading ...
(lør. 04.04.2026, 12.49)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.