Int nej. #219934
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl Boxer
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 16.10)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Boxer |
| Første registrering | 12/1998 |
| Kilometerstand | 170.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 79 kW (107 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2446 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.595 kg |
| Længde i mm | 5.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Rust på undervognen skal repareres
Skader
Placering
Tyskland, Korschenbroich
Postcode: 41352
Afstand:
... km
Int nej. #219934
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl Boxer
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 16.10)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.