Int nej. #197483
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl 2Win S Plus Schlafdach
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | S Plus Schlafdach |
| Første registrering | 04/2024 |
| Kilometerstand | 50.400 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.999 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Alzey
Postcode: 55232
Afstand:
... km
Int nej. #197483
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pössl 2Win S Plus Schlafdach
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.50)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.