Int nej. #208134
Aktiv
Pössl 2Win R Plus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | R Plus |
| Første registrering | 10/2020 |
| Kilometerstand | 35.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bilen har mindre haglskader. Hvis man ikke ved det, kan man ikke se det. Ellers er der blevet passet godt på bilen, den har altid været opvarmet om vinteren, den lugter ikke af fugt og har ingen skader. Den ser ud, som om den kom fra butikken indeni. WC kun brugt til små forretninger.
Placering
Tyskland, Metzingen
Postcode: 72555
Afstand:
... km
Int nej. #208134
Aktiv
Pössl 2Win R Plus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.