Int nej. #222848
Aktiv
Pössl 2Win Plus
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | Plus |
| Første registrering | 07/2019 |
| Kilometerstand | 11.966 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1997 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 5.998 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Køleskabet blev kun betjent elektrisk, gasdrift ikke mulig.
Tegn på brug, se billeder
Skader
Placering
Tyskland, Emden
Postcode: 26723
Afstand:
... km
Int nej. #222848
Aktiv
Pössl 2Win Plus
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.