Int nej. #208216
Aktiv
Pössl 2Win Plus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | Plus |
| Første registrering | 07/2020 |
| Kilometerstand | 29.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Arendsee
Postcode: 39619
Afstand:
... km
Int nej. #208216
Aktiv
Pössl 2Win Plus
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.