Int nej. #227986
Aktiv
Pössl 2Win P2 Relax
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.43)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | 2Win |
| Model | P2 Relax |
| Første registrering | 03/2020 |
| Kilometerstand | 90.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Motorskade, tandrem defekt på rejsen
Placering
Tyskland, Immenstaad
Postcode: 88090
Afstand:
... km
Int nej. #227986
Aktiv
Pössl 2Win P2 Relax
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.43)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.