Int nej. #138699
Solgt
Pössl 2Win
Auktionens afslutning: man. 08.09.2025, 10.29
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pössl |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | 2Win |
| Modell | 2Win |
| Første registrering | 02/2017 |
| Kilometerstand | 71.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Erfurt
Postcode: 99096
Afstand:
... km
Int nej. #138699
Solgt
Pössl 2Win
Auktionens afslutning: man. 08.09.2025, 10.29
Tilgængelighed: med det samme
Hammerpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.