Int nej. #217324
Aktiv
Pilote V630G
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.27)
Tilgængelighed: 15. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pilote |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | V630G |
| Første registrering | 06/2020 |
| Kilometerstand | 60.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.363 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Efter et tyveri i januar 2024 blev rattet udskiftet, da det var blevet savet over. Tagvinduet blev udskiftet, da det var beskadiget. Ellers ingen yderligere skader.
Autocamperen blev beslaglagt af politiet efter kun én dag, da jeg har en tracker i autocamperen.
Placering
Tyskland, Schwabach
Postcode: 91126
Afstand:
... km
Int nej. #217324
Aktiv
Pilote V630G
Loading ...
(lør. 25.04.2026, 09.27)
Tilgængelighed: 15. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.