Int nej. #209840
Mulighed for at købe
Pilote P696GJ
Denne auktion er udløbet (tors. 09.04.2026, 11.40)
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pilote |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | P696GJ |
| Første registrering | 03/2021 |
| Kilometerstand | 58.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.500 kg |
| Længde i mm | 6.960 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Lindhorst
Postcode: 39326
Afstand:
... km
Int nej. #209840
Mulighed for at købe
Pilote P696GJ
Denne auktion er udløbet (tors. 09.04.2026, 11.40)
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.