Int nej. #224383
Aktiv
Pilote Galaxy 880
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 11.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pilote |
| Kategori | Integreret |
| Model | Galaxy 880 |
| Første registrering | 05/1999 |
| Kilometerstand | 133.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.090 mm |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Kredsløbsplade defekt til tilslutning af 12V-enheden (karosseribatteri). 12 V er altid tændt (brokoblet af specialfirma.) Køkkenlys uden funktion.
Skader
Placering
Tyskland, Himmelpforten
Postcode: 21709
Afstand:
... km
Int nej. #224383
Aktiv
Pilote Galaxy 880
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 11.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.