Int nej. #220768
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pilote G690
Loading ...
(man. 04.05.2026, 09.16)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pilote |
| Kategori | Integreret |
| Model | G690 |
| Første registrering | 05/2007 |
| Kilometerstand | 45.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 6.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | USB-forbindelse |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Dækslet til markisens håndsving er defekt
Placering
Tyskland, Hamm
Postcode: 59063
Afstand:
... km
Int nej. #220768
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Pilote G690
Loading ...
(man. 04.05.2026, 09.16)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.