Int nej. #218632
Aktiv
Pilote G 740 Evidance
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.21)
Tilgængelighed: 30. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pilote |
| Kategori | Integreret |
| Model | G 740 Evidance |
| Første registrering | 03/2022 |
| Kilometerstand | 41.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.400 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Norden
Postcode: 26506
Afstand:
... km
Int nej. #218632
Aktiv
Pilote G 740 Evidance
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.21)
Tilgængelighed: 30. Mai 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.