Int nej. #218544
Aktiv
Pilote Exploration 715 FD
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Pilote |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Exploration 715 FD |
| Første registrering | 10/2008 |
| Kilometerstand | 104.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2464 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 3 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.150 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Firehjulstræk | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Edewecht
Postcode: 26188
Afstand:
... km
Int nej. #218544
Aktiv
Pilote Exploration 715 FD
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.