Int nej. #220056
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.22)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Phoenix |
| Kategori | Alkove |
| Model | TOP X Alkoven 10.000 BMLX |
| Første registrering | 08/2021 |
| Kilometerstand | 80.000 km |
| Chassis | MAN |
| Motoreffekt i kW | 213 kW (290 PS) |
| Forskydning i cm³ | 6000 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 12.000 kg |
| Længde i mm | 10.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Indbygget computer | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Garching
Postcode: 85748
Afstand:
... km
Int nej. #220056
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Phoenix TOP X Alkoven 10.000 BMLX
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.22)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.