Int nej. #217743
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Phoenix A 7400 RSL
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Phoenix |
| Kategori | Alkove |
| Model | A 7400 RSL |
| Første registrering | 05/2015 |
| Kilometerstand | 171.350 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2998 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.600 kg |
| Længde i mm | 7.850 mm |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Navigationssystem | |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Velholdt autocamper. Tidligere kollisionsskade ved manøvrering.
De berørte påbygningsdele og sideskørtet er blevet professionelt repareret eller udskiftet.
Autocamperen er i god stand.
Et nyt eftersyn anbefales før en lang rejse. Inspektionsintervallet er nået. Med hensyn til kilometertal ville det kun være nødvendigt ved 213.000 km. Sidste service fra IVECO var den 25.04.2023.
Anbefales:
- Udskiftning af dæk, gløderør
- EDC-meddelelsen lyser sporadisk op
Placering
Tyskland, Lindau
Postcode: 88131
Afstand:
... km
Int nej. #217743
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Phoenix A 7400 RSL
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 10.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.