Int nej. #202751
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Phoenix 7200 RS
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.09)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Phoenix |
| Kategori | Alkove |
| Model | 7200 RS |
| Første registrering | 09/2003 |
| Kilometerstand | 116.500 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.200 kg |
| Længde i mm | 7.580 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Støtte til lænden | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Klistermærker er revnet på grund af sollys. To små buler bagpå. Ridser på passagersiden. Køleskab starter nogle gange ikke på gas (dysen skal rengøres)
Skader
Placering
Tyskland, Linkenheim-Hochstetten
Postcode: 76351
Afstand:
... km
Int nej. #202751
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Phoenix 7200 RS
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 10.09)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.