Int nej. #227176
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Phoenix 5900 B
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.59)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Phoenix |
| Kategori | Alkove |
| Model | 5900 B |
| Første registrering | 02/2002 |
| Kilometerstand | 300.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.200 kg |
| Længde i mm | 6.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Sædevarme | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Syke
Postcode: 28857
Afstand:
... km
Int nej. #227176
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Phoenix 5900 B
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.59)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.