Int nej. #216291
Aktiv
Panama P 10 S
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.49)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Panama |
| Kategori | Bus |
| Model | P 10 S |
| Første registrering | 06/2024 |
| Kilometerstand | 37.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 4.972 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Køleskabsdør udvendigt små tegn på slitage
Bordholder i sidedør nederst til højre lille revne i plastholder
Lette tegn på slitage foran til venstre på køretøjet
Hjulfælge viser tegn på slitage
Lette revner på tagskallen (ifølge sælger Albers mobil "Ga leveres" noteret i overdragelsesprotokollen fra 13.06.2024)
Yderligere bemærkninger:
Køretøjet er et importkøretøj.
Køretøjet viser generelle tegn på brug.
Skader
Placering
Tyskland, Holzwickede
Postcode: 59439
Afstand:
... km
Int nej. #216291
Aktiv
Panama P 10 S
Loading ...
(man. 25.05.2026, 09.49)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.