Int nej. #210369
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
P.L.A. PLA
Loading ...
(man. 18.05.2026, 11.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | P.L.A. |
| Kategori | Alkove |
| Model | PLA |
| Første registrering | 06/2020 |
| Kilometerstand | 40.300 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.999 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Førerdørens yderside, øverste hjørne til højre, ca. 1 cm i størrelse, foldet 45°. (Ingen begrænsninger)
Lette tegn på slitage indvendigt.
Seleaftrækker, bagsæde højre, defekt.
Køkkenarmatur pt. defekt (vil blive udskiftet).
Tegn på vejrlig på garagelåsen, ingen funktionsbegrænsninger, se billede
Rust på holder til bakkamera
Skader
Placering
Tyskland, Jever
Postcode: 26441
Afstand:
... km
Int nej. #210369
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
P.L.A. PLA
Loading ...
(man. 18.05.2026, 11.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.