Int nej. #224314
Mulighed for at købe
P.L.A. 741
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | P.L.A. |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | 741 |
| Første registrering | 05/2011 |
| Kilometerstand | 140.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.430 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Kropsskade på den bageste kofanger
Placering
Tyskland, Erfurt
Postcode: 99090
Afstand:
... km
Int nej. #224314
Mulighed for at købe
P.L.A. 741
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 14.45)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.