Int nej. #218454
Aktiv
NobelART Liner 1
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | NobelART |
| Kategori | Integreret |
| Model | Liner 1 |
| Første registrering | 09/2009 |
| Kilometerstand | 77.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.959 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Små overfladiske ridser på frontspoileren
Placering
Tyskland, Emden
Postcode: 26725
Afstand:
... km
Int nej. #218454
Aktiv
NobelART Liner 1
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 09.42)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.