Int nej. #219892
Aktiv
Niesmann + Bischoff Flair 8000
Loading ...
(man. 04.05.2026, 15.05)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Flair |
| Modell | 8000 |
| Første registrering | 07/2008 |
| Kilometerstand | 147.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2998 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 6.000 kg |
| Længde i mm | 8.615 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Nieheim
Postcode: 33039
Afstand:
... km
Int nej. #219892
Aktiv
Niesmann + Bischoff Flair 8000
Loading ...
(man. 04.05.2026, 15.05)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.