Int nej. #198713
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Denne auktion er udløbet (lør. 04.04.2026, 09.46)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Flair 6700 i TA |
| Første registrering | 04/1997 |
| Kilometerstand | 126.351 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 6.930 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Partikelfilterlampen i førerhuset lyser sporadisk, sensor?
Partikelfilteret blev renset i september 2022. Årlige udstødningsemissionstests i orden hvert år.
Placering
Tyskland, Wuppertal
Postcode: 42279
Afstand:
... km
Int nej. #198713
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Flair 6700 i TA
Denne auktion er udløbet (lør. 04.04.2026, 09.46)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.