Int nej. #10849
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Denne auktion er udløbet (man. 18.05.2026, 10.16)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Model | Flair 6100 i |
| Første registrering | 09/1999 |
| Kilometerstand | 278.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Eftermontering af partikelfilter | Nej, det er det ikke |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 6.530 mm |
| Bredde i mm | 2.333 mm |
| Højde i mm | 3.120 mm |
| Køretøjets identifikationsnummer | ***************** |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Hoveddækkenes tilstand (vurdering) | godt |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Airbag til føreren | |
| Aftagelig anhængerkobling | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Støtte til lænden | |
| Polstring | Stof |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Servostyring |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Skader
Placering
Tyskland, Großolbersdorf
Postcode: 09432
Afstand:
... km
Int nej. #10849
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Flair 6100 i
Denne auktion er udløbet (man. 18.05.2026, 10.16)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.