Int nej. #224331
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Flair 6100
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 15.00)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Flair |
| Modell | 6100 |
| Første registrering | 11/1998 |
| Kilometerstand | 149.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 6.300 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bramsche
Postcode: 49565
Afstand:
... km
Int nej. #224331
Mulighed for at købe
Niesmann + Bischoff Flair 6100
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 15.00)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.