Int nej. #209076
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Niesmann + Bischoff |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Clou |
| Modell | 670 F |
| Første registrering | 06/2006 |
| Kilometerstand | 110.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 64 kW (87 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Aluminiumsvarmen skal have et eftersyn.
Forlygterne bør udskiftes.
Placering
Tyskland, Esslingen am Neckar
Postcode: 73733
Afstand:
... km
Int nej. #209076
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.